Novinky

4SR peněženka Money Maker

4SR peněženka Money Maker

čtvrtek, 29. září 2016 - Kožená peněženka od 4SR s červeným šitím a závodním erbem šachovnicové vlajky.

 

4SR rukavice 96 Stingray

4SR rukavice 96 Stingray

středa, 21. září 2016 - 96 Stingray od 4SR jsou sportovní motocyklové rukavice na motorku, které byly vyvinuty společně se zkušenými superbikovými jezdci. Důraz byl kladen na bezpečnost rukavice, kvalitní zpracování, inovativní materiály a ergonomický tvar.

 

Jednodílná kombinéza Le Mans

Jednodílná kombinéza Le Mans

čtvrtek, 18. srpna 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 

SCRAMBLER rukavice od 4SR

SCRAMBLER rukavice od 4SR

čtvrtek, 18. srpna 2016 - Styl a pohoda jsou slova, která vystihují každého scramblera. A to samé platí o unikátních rukavicích 4SR Scrambler.

 

B - Monster dámská bunda na motorku

B - Monster dámská bunda na motorku

pondělí, 11. července 2016 - Bunda B - Monster Lady je další generace stylové motobundy s minimem nápisů. Nečekejte ale žádnou otřepanou klasiku, takhle bunda má styl, luxusní růžovou podšívku a je vyrobena z jemné, buvolí kůže, která vás osloví svou jedinečnou přírodní strukturou.

 

Jednodílná kombinéza Superleggera Red

Jednodílná kombinéza Superleggera Red

čtvrtek, 9. června 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 

Dvoudílná kombinéza Evo II Pearl Blue

Dvoudílná kombinéza Evo II Pearl Blue

pondělí, 6. června 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 

Kožená bunda Scrambler

Kožená bunda Scrambler

čtvrtek, 5. května 2016 - Tuto motorkářskou bundu vystihují dvě slova- Luxus & Styl. Stejně jako nejlepší Cognac, má tato bunda jiskrně hnědou barvu.

 

Rukavice DUNLOP Replica

Rukavice DUNLOP Replica

středa, 4. května 2016 - Rukavice Sport Cup DUNLOP Replica byly vyvinuty speciálně pro závodní použití, ve spolupráci s Williamem Dunlopem.

 

DENIM bunda ROWDIE černá

DENIM bunda ROWDIE černá

pondělí, 25. dubna 2016 - Komu "nevoní" kůže, může ke svým jeans zipem připnout i novou bundu Rowdie Denim Jacket BLACK

 
 

Novinky

středa, 11. července 2018 - Kožená taška Cognac bude vaším skvělým společníkem na víkend. Více »

pondělí, 9. července 2018 - Kamarádi, přátelé, při sobotní tragické nehodě na irském okruhu Skerries 100, svým zraněním podlehl náš dlouholetý kamarád, jezdec 4SR William... Více »

úterý, 5. června 2018 - Stingray Black jsou sportovní motocyklové rukavice, které jsou na dlani vyztuženy rejnočí kůží. Více »

Další novinky