Novinky

Tip na dárek pro motorkáře

Tip na dárek pro motorkáře

pondělí, 12. prosince 2016 - Vybrat u nás dárek na poslední chvíli není problém, a my vám s tím poradíme!

 

Dárek od nás - mikina každý den!

Dárek od nás - mikina každý den!

středa, 7. prosince 2016 - Jako každý rok své blízké můžete potěšit krásným dárkem od 4SR. My vám ale dáme jeden dárek navíc!

 

Vánoční dárky od 4SR

Vánoční dárky od 4SR

pátek, 18. listopadu 2016 - Jako každý rok své blízké můžete potěšit krásným dárkem od 4SR. Ať už vyberete třeba teplou mikinu nebo voňavé, kožené rukavice, nemůžete sáhnout vedle.

 

4SR peněženka Money Maker

4SR peněženka Money Maker

čtvrtek, 29. září 2016 - Kožená peněženka od 4SR s červeným šitím a závodním erbem šachovnicové vlajky.

 

4SR rukavice 96 Stingray

4SR rukavice 96 Stingray

středa, 21. září 2016 - 96 Stingray od 4SR jsou sportovní motocyklové rukavice na motorku, které byly vyvinuty společně se zkušenými superbikovými jezdci. Důraz byl kladen na bezpečnost rukavice, kvalitní zpracování, inovativní materiály a ergonomický tvar.

 

Jednodílná kombinéza Le Mans

Jednodílná kombinéza Le Mans

čtvrtek, 18. srpna 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 

SCRAMBLER rukavice od 4SR

SCRAMBLER rukavice od 4SR

čtvrtek, 18. srpna 2016 - Styl a pohoda jsou slova, která vystihují každého scramblera. A to samé platí o unikátních rukavicích 4SR Scrambler.

 

B - Monster dámská bunda na motorku

B - Monster dámská bunda na motorku

pondělí, 11. července 2016 - Bunda B - Monster Lady je další generace stylové motobundy s minimem nápisů. Nečekejte ale žádnou otřepanou klasiku, takhle bunda má styl, luxusní růžovou podšívku a je vyrobena z jemné, buvolí kůže, která vás osloví svou jedinečnou přírodní strukturou.

 

Jednodílná kombinéza Superleggera Red

Jednodílná kombinéza Superleggera Red

čtvrtek, 9. června 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 

Dvoudílná kombinéza Evo II Pearl Blue

Dvoudílná kombinéza Evo II Pearl Blue

pondělí, 6. června 2016 - Opět jsme vylepšili střih kombinézy a zužitkovali nejnovější poznatky ze závodů ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes. Společně jsme pro vás vytvořili nejlépe pohyblivou moto kombinézu pro jízdu na superbiku!

 
 

Novinky

středa, 31. října 2018 - Přesně jak název „Young Gun“ napovídá, tyto sportovní, textilní bundy jsou určeny všem mladým jezdcům. Více »

středa, 31. října 2018 - Díky spolupráci s evropskou špičkou v oboru bezpečnostních protektorů, jsme pro vás připravili ultra lehký páteřový chránič, který splňuje nejvyšší... Více »

neděle, 30. září 2018 - Letos jsme si pro vás připravili slevy na motocyklové oblečení 4SR až 40%! Více »

Další novinky