Kombinézy 4SR - Hrajeme fér!

pátek, 6. dubna 2018

Motocyklový závodník Jakub Smrž zahájil již devátou sezónu ve spolupráci s 4SR

Na dnešním trhu je kombinéz tolik, až je těžké se v nich orientovat a porovnat je. Někdy tak přijdete na nedostatky zakoupené kombinézy až po první jízdě, či pádu.

 Takovýchto překvapení se vás snažíme ušetřit. My totiž neděláme rozdíly mezi sériovou výrobou a závodními kombinézami továrních jezdců. Při výrobě jsou používány totožné technologické postupy, střihy, materiály i protektory. Hrajeme fér, proto nevyrábíme základní, ošizené, modelové řady kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek.

4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných kombinéz, na které soustavně pracujeme již 10 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů.
 


 

Od loňského roku jsou na kombinézách umístěny plastové slidery ramen a kolen, na jejichž vývoji
se pracovalo necelé 2 roky.
Již od prvních skic byl kladen důraz především na maximální funkčnost a ergonomii tohoto prvku.
I na tento rok jsme si pro vás přichystali novinku. V náklonu už můžete brousit loktem, protože loketní slidery Elbow down TECH jsou připraveny v několika barevných provedeních – červené, fluorescenční červené, fluorescenční žluté a zelené. Můžete si je objednat na svou zakázkovou kombinézu, kterou vám ušijeme na míru. V konfekčních velikostech můžete vybírat z modelů Racing Replica Ellison, Evo III Ellison a Evo III Smrz.

 


Jedna z nejdůležitějších věcí na kvalitní kombinéze jsou chrániče. Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou jsou již dávno pasé, nesplňují nové certifikace a používaly se v 90. letech. 4SR kombinézy jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěnými chrániči, jedná se o nejvyšší počet chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec.
U kombinéz padla volba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, které současnou normu EN 1621-1:2012 splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+, což my motorkáři v letních měsících potřebujeme.

Zakoupíte-li jednodílnou kombinézu, na okruh se oblečete během několika minut. V ceně totiž dostanete nejen slidery a standardní chrániče, ale také hrudní a páteřový chránič, zdvojené chrániče kyčlí a kostrče, vše od renomované německé značky Sas-Tec. Nejen na okruhu se v letních vedrech hodí možnost doplnit při jízdě tekutiny. Jednodílné kombinézy jsou proto vybaveny dutým hrbem, do kterého je možné vložit camelbag.


 

 

 

Alfou i omegou pro každého superbikového jezdce je pohyblivost kombinézy. Na kombinézách For Street Racing naleznete bezešvou kevlarovou streč, která je na kombinéze použita opravdu ve velkém rozsahu.
Bezešvá streč v rozkroku a podpaží umožňuje motorkáři zaujmou extrémní pozici bez jakýchkoliv problémů, pro svou pružnost a pohodlnost se používá i na manžety rukávů.
 

Na jednodílkách 4SR najdete i malou vychytávku, v podobě malého patentku na vnitřní straně légy hlavního zipu. K čemu slouží?
Pokud jste i vy měli v boxu problém s rozepnutou kombinézou, která vám při chůzi sklouzávala pod zadek, už je vám to jasné. Druhou částí k němu připnete jezdec hlavního zipu a kombinéza se ze zadku ani nehne. Chytré, co říkáte?
 

 

 

 

 

 

 

 

O tom, že děláme svou práci poctivě, svědčí i to, že se můžeme pochlubit spoluprací se špičkovými závodníky jako Jakub Smrž, Matěj Smrž, James Ellison nebo James Westmoreland.
Již šestým rokem oblékáme jednoho z nejúspěšnějších roadracingových jezdců planety Williama Dunlopa. Svou spolupráci s námi opět potvrdil i Alastair Seeley, držitel rekordu v počtu vítězství závodu North West 200.

  
  Zkušený superbikový závodník Jakub Smrž vám poradí, jak správně takovou kombinézu vybrat - VIDEO ZDE

>> Nakupujte Online nebo u svého prodejce 4SR <<

 
 

Novinky

pondělí, 17. června 2019 - Kožené, sportovní kalhoty se slidery, které vám umožní zaujmou extrémní pozici na motorce bez jakýchkoliv problémů. Více »

pondělí, 17. června 2019 - Milujete jí a my to víme! Proto již podruhé inovujeme design dvoudílné kombinézy Neon. Více »

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

Další novinky