PF 2019

neděle, 30. prosince 2018

4SR motorcyklové oblečení  |  PF 2019

Vážení fanoušci, zákazníci, přátelé,
rádi bychom vám popřáli úspěšný vstup do nového roku, mnoho osobních a pracovních úspěchů!

Celý tento rok jsme se své práci věnovali v nových prostorách naší krásné, červené centrály na jihu Čech. Možná i proto, že se nám v naší práci tak líbí, trávili jsme zde možná více času, než bylo potřeba. Jak už jsme řekli, "slovní spojení Street Racing pro nás není jen prázdnou frází, ale životním stylem"… a když vás práce baví, nápady přicházejí samy a chuť pracovat na nových věcech neslábne.

Velkou pozornost jsme opět věnovali kombinézám, představili jsme Vám hned 9 nových modelů! Také jsme letos ušili rekordní počet zakázkových kombinéz, a zásadně rozšířili řady závodníků, kteří příští rok obléknou kombinézy 4SR. Z toho všeho máme opravdu radost. Představili jsme vám 6 nových bund, dvoje jeansy a rukavice, 9 designů triček, dvě mikiny, 4 kšiltovky, 2 cestovní tašky a páteřový chránič.


Na tu příští, motorkářskou sezónu se ale připravujeme už víc jak půl roku. Můžeme prozradit, že rozšíříme své portfolio o kombinézy dětské, juniorské a dámské. A upřímně, vyřešit tyto střihy pro nás byla velká výzva, to zkrátka nebylo jen tak.

Celý tento rok jsme se vás snažili přesvědčit o tom, že hrajeme fér a že se na naše produkty můžete spolehnout. V tom hodláme pokračovat i nadále, a ještě přitvrdíme, řekneme vám to zkrátka polopatě.


Děkujeme vám všem za podporu, za fotky, na kterých nás označujete na sociálních sítích, za poděkování, která dostáváme, za vaše podněty a nápady.

Díky, že nás neustále posouváte dopředu! Jdeme do toho, rok 2019 čeká! Tým 4SR

 
 

Novinky

pondělí, 17. června 2019 - Kožené, sportovní kalhoty se slidery, které vám umožní zaujmou extrémní pozici na motorce bez jakýchkoliv problémů. Více »

pondělí, 17. června 2019 - Milujete jí a my to víme! Proto již podruhé inovujeme design dvoudílné kombinézy Neon. Více »

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

Další novinky