Podporujeme mladé závodníky!

úterý, 19. března 2019

4SR oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race

4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race

Pod záštitou Autoklubu České republiky a ve spolupráci s týmem Willi Race, který reprezentují Jan Šebek a Josef Kubíček, vznikl nový, český tým v mistrovství světa Superbiků. V kategorii World Supersport 300 nastoupí Vojta Schwarz a Oliver König.

Oba naši jezdci budou závodit na speciálech Kawasaki Ninja 400, a oblékat českou značku kombinéz 4SR.

 

Josef Kubíček naváže na bohaté zkušenosti z manažerování týmů na světové úrovni a Jakub Smrž se díky bohatým závodním zkušenostem stane důležitou oporou obou mladých talentovaných jezdců.

"Vždycky jsem chtěl i po aktivní kariéře zůstat v závodech a mám radost, že do toho můžu vkročit právě touto formou. Jsem rád, že můžeme pomáhat českým jezdcům dostat se do světa a myslím si, že po více než dvacetileté závodní kariéře mám klukům co předat a pomoci jejich jezdeckému rozvoji. Nyní nás čeká hodně práce, ale je to projekt, který má smysl," komentuje vznik nového týmu Jakub Smrž.

Celému týmu přejeme v letošní sezóně mnoho štěstí!

 

 

 
 

Sledujte aktuální dění v týmu na Facebookové stránce ACCR Czech Talent Team - Willi Race

 

 
 

Novinky

čtvrtek, 18. dubna 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem týmu EHA Racing v šampionátu BSB British Superbikes! Více »

úterý, 19. března 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race Více »

pátek, 15. března 2019 - Řadu závodníků 4SR For Street Racing pro letošní rok rozšířil dvojnásobný vicemistr světa ve 125cc a 250cc, a bývalý závodník MotoGP, Španěl Héctor... Více »

Další novinky