Podporujeme mladé závodníky!

úterý, 19. března 2019

4SR oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race

4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race

Pod záštitou Autoklubu České republiky a ve spolupráci s týmem Willi Race, který reprezentují Jan Šebek a Josef Kubíček, vznikl nový, český tým v mistrovství světa Superbiků. V kategorii World Supersport 300 nastoupí Vojta Schwarz a Oliver König.

Oba naši jezdci budou závodit na speciálech Kawasaki Ninja 400, a oblékat českou značku kombinéz 4SR.

 

Josef Kubíček naváže na bohaté zkušenosti z manažerování týmů na světové úrovni a Jakub Smrž se díky bohatým závodním zkušenostem stane důležitou oporou obou mladých talentovaných jezdců.

"Vždycky jsem chtěl i po aktivní kariéře zůstat v závodech a mám radost, že do toho můžu vkročit právě touto formou. Jsem rád, že můžeme pomáhat českým jezdcům dostat se do světa a myslím si, že po více než dvacetileté závodní kariéře mám klukům co předat a pomoci jejich jezdeckému rozvoji. Nyní nás čeká hodně práce, ale je to projekt, který má smysl," komentuje vznik nového týmu Jakub Smrž.

Celému týmu přejeme v letošní sezóně mnoho štěstí!

 

 

 
 

Sledujte aktuální dění v týmu na Facebookové stránce ACCR Czech Talent Team - Willi Race

 

 
 

Novinky

pondělí, 17. června 2019 - Kožené, sportovní kalhoty se slidery, které vám umožní zaujmou extrémní pozici na motorce bez jakýchkoliv problémů. Více »

pondělí, 17. června 2019 - Milujete jí a my to víme! Proto již podruhé inovujeme design dvoudílné kombinézy Neon. Více »

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

Další novinky