4SR Kevlar Jeans

Existuje mnoho výrobců motocyklových, kevlarových jeansů. Většina používá jako materiál Denim vyztužený na exponovaných místech kevlarovou tkaninou. Některé z nich jsou doplněny volně vloženými kolenními chrániči různých kvalit. Problém volně vložených chráničů je ten, že chránič neobepíná kolenoa holeň, je volný a při pádu snadno dojde k odhalení exponovaného místa. 4SR Kevlarové jeansy nabízí řešení...

 

 

Kevlar jeans 4SR jsou jiné a vlastně jediné svého druhu. Mají uvnitř všitou, námi patentovanou kapsu, která pevně drží kolenní chránič ve správné poloze. V kapse jsou umístěny špičkové chrániče Safe Tech, které se používají v závodních kombinézách, a splňují nejvyšší certifikační normu EN 1621-1:2012 LEVEL 2. Chrániče jsou, pomocí suchých zipů, výškově polohovatelné. Díky vnitřním flexibilním kapsám zůstávají  kevlar jeans 4SR pohodlně široké, a přitom chrániče pevně přiléhají k nohám. Proto jsou tyto kevlarové jeansy nejbezpečnější kevlarové jeansy na trhu. Tento systém nenabízí žádný jiný výrobce.

 

 

Jeansům samozřejmě nechybí vyztužení kevlarovou tkaninou a pro větší ochranu kyčlí jsou v nich vloženy paměťové chrániče z materiálu Viscofoam, které pomáhají ztlumit náraz do těchto partií. Kevlarové jeansy 4SR splňují nejvíce bezpečnostních kritérií pro použití na motocyklu. Tím jsou jedinečné.

 

 
 
 

Novinky

pondělí, 17. června 2019 - Kožené, sportovní kalhoty se slidery, které vám umožní zaujmou extrémní pozici na motorce bez jakýchkoliv problémů. Více »

pondělí, 17. června 2019 - Milujete jí a my to víme! Proto již podruhé inovujeme design dvoudílné kombinézy Neon. Více »

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

Další novinky