Proč 4SR

Vždy na prvním místě funkčnost produktu, ne cena či design

Ve 4SR vyrábíme především produkty funkční a bezpečné. Cena či design jsou důležité faktory při rozhodování zákazníka o koupi, to samozřejmě my víme, především ale přemýšlíme o funkčnosti produktu. V našem sortimentu nikdy nenaleznete pouze designové výstřelky, každý detail má své opodstatnění.

 

Vývoj a zkušenosti ze závodního prostředí

Kde nejlépe vyzkoušet v reálných podmínkách nové chrániče či nový střih kombinézy?
Samozřejmě že v závodních podmínkách. A to je důvod, proč na vývoji velice úzce spolupracujeme se zkušenými závodními jezdci. Například náš hlavní testovací jezdec Matěj Smrž má s vrcholovými závody již 17letou zkušenost.

 

 

Spolupráce s předními výrobci protektorů

Produkty 4SR musejí vždy s rezervou splňovat nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti. Proto nevyrábíme protektory vlastní, ale používáme vždy to nejlepší z daného segmentu, od specializovaných výrobců. Vždy dbáme na kvalitu ochrany jezdce, kterou tyto protektory poskytují.
Jako jediný výrobce v ČR používáme protektory od evropských jedniček Betac a Pro-Life.

 

Kombinéza chrání jezdce, ne certifikace (velice nízké požadavky na certifikaci)

Zákazník, který chce kvalitní motocyklový oděv, by si měl uvědomit, že se o jeho bezpečí stará konkrétní produkt a ne certifikace. Certifikace CE EN 1621-1 má natolik nízké standardy, že ji splní i méně kvalitní výrobky. Produkty 4SR vysoce překračují limity určené touto normou. Z toho důvodu jsou používány i při závodech mistrovství světa.

 

Shodné výrobky pro zákazníky jako pro závodní jezdce

Je úplně jedno, zda jsi pouliční závodník či jezdec mistrovství světa. Pro nás ve 4SR jsi stejně důležitý. Produkty 4SR určené zákazníkům jsou vyrobeny ze shodného materiálu, na jejich šití je použita totožná technologie a jsou vybaveny identickými protektory jako výrobky pro naše závodníky.

 

Proč většina českých reprezentantů spolupracuje s 4SR a ne s jinými značkami?

Pouze kvalitní a ověřený výrobce může splnit náročné podmínky světových soutěží.
Kvalita a funkčnost výrobku je tady na prvním místě. Jezdci v motocyklovém sportu nasazují svůj život při každém závodu, a proto důvěřují pouze těm nejlepším. Důkazem správného rozhodnutí je dlouhodobá, opakovaná spolupráce.

 

Proč 4SR nepoužívá tvrdé kovové vnější protektory?

Kovové protektory můžeme použít velice snadno. Veškeré protektory, použité na výrobcích 4SR, však musí být podrobeny zátěžovým testům. Žádné kovové protektory neprošly těmito testy, a proto nemohou být použity na produktech 4SR.

Proč naše výrobky nejsou z klokaní kůže?

Umíme ušít kombinézu z klokaní kůže, která bude lehčí než naše stávající, ale naše zkušenosti z pádů při WSBK, IDM, Moto GP jednoznačně ukazují, že klokaní kůže není nejbezpečnější materiál pro výrobu kombinéz. Důležitější než váha kůže je její pevnost a pružnost, i proto jsou naše kombinézy tak odolné.

 
 

Novinky

úterý, 19. března 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race Více »

pátek, 15. března 2019 - Řadu závodníků 4SR For Street Racing pro letošní rok rozšířil dvojnásobný vicemistr světa ve 125cc a 250cc, a bývalý závodník MotoGP, Španěl Héctor... Více »

úterý, 26. února 2019 - Vážení zákazníci, fanoušci, přátelé, Více »

Další novinky