4SR nedělá rozdíly, hraje fér

Jsme fér

Na dnešním trhu je kombinéz tolik, až je těžké se v nich orientovat a porovnat je. Někdy tak přijdete na nedostatky zakoupené kombinézy až po první jízdě, či pádu.

Takovýchto překvapení se vás snažíme ušetřit. My totiž neděláme rozdíly mezi sériovou výrobou a závodními kombinézami továrních jezdců. Při výrobě jsou používány totožné technologické postupy, střihy, materiály i protektory. Hrajeme fér, proto nevyrábíme základní, ošizené, modelové řady kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek.

4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných kombinéz, na které soustavně pracujeme již 10 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů.
 

Jedna z nejdůležitějších věcí na kvalitní kombinéze jsou chrániče

Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou jsou již dávno pasé, nesplňují nové certifikace a používaly se v 90. letech. 4SR kombinézy jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěnými chrániči, jedná se o nejvyšší počet chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec.
U kombinéz padla volba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, které současnou normu EN 1621-1:2012 splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+, což my motorkáři v letních měsících potřebujeme.

Zakoupíte-li jednodílnou kombinézu, na okruh se oblečete během několika minut. V ceně totiž dostanete nejen slidery a standardní chrániče, ale také hrudní a páteřový chránič, zdvojené chrániče kyčlí a kostrče, vše od renomované německé značky Sas-Tec. Nejen na okruhu se v letních vedrech hodí možnost doplnit při jízdě tekutiny. Jednodílné kombinézy jsou proto vybaveny dutým hrbem, do kterého je možné vložit camelbag.
 

Alfou i omegou pro každého superbikového jezdce je pohyblivost kombinézy

Na kombinézách For Street Racing naleznete bezešvou kevlarovou streč, která je na kombinéze použita opravdu ve velkém rozsahu. Bezešvá streč v rozkroku a podpaží umožňuje motorkáři zaujmou extrémní pozici bez jakýchkoliv problémů, pro svou pružnost a pohodlnost se používá i na manžety rukávů.
 

Na jednodílkách 4SR najdete i malou vychytávku, v podobě malého patentku na vnitřní straně légy hlavního zipu. K čemu slouží?
Pokud jste i vy měli v boxu problém s rozepnutou kombinézou, která vám při chůzi sklouzávala pod zadek, už je vám to jasné. Druhou částí k němu připnete jezdec hlavního zipu a kombinéza se ze zadku ani nehne. Chytré, co říkáte?

 O tom, že děláme svou práci poctivě, svědčí i to, že se můžeme pochlubit spoluprací se špičkovými závodníky jako Karel Hanika, James Ellison nebo James Westmoreland. Již čtvrtým rokem oblékáme jednoho z nejúspěšnějších roadracingových jezdců Alastair Seeleyho, držitele rekordu v počtu vítězství závodu North West 200.
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Gary Dunlop
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Garyho Dunlopa
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley & Václav Jiruš
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Laurent Hoffmann
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Laurenta Hoffmanna
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Westmoreland
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Monster
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Ellison
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Doctor's Yellow