4SR nedělá rozdíly, hraje fér

Jsme fér

Na dnešním trhu je kombinéz tolik, až je těžké se v nich orientovat a porovnat je. Někdy tak přijdete na nedostatky zakoupené kombinézy až po první jízdě, či pádu.

Takovýchto překvapení se vás snažíme ušetřit. My totiž neděláme rozdíly mezi sériovou výrobou a závodními kombinézami továrních jezdců. Při výrobě jsou používány totožné technologické postupy, střihy, materiály i protektory. Hrajeme fér, proto nevyrábíme základní, ošizené, modelové řady kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek.

4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných kombinéz, na které soustavně pracujeme již 10 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů.
 

Jedna z nejdůležitějších věcí na kvalitní kombinéze jsou chrániče

Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou jsou již dávno pasé, nesplňují nové certifikace a používaly se v 90. letech. 4SR kombinézy jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěnými chrániči, jedná se o nejvyšší počet chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec.
U kombinéz padla volba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, které současnou normu EN 1621-1:2012 splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+, což my motorkáři v letních měsících potřebujeme.

Zakoupíte-li jednodílnou kombinézu, na okruh se oblečete během několika minut. V ceně totiž dostanete nejen slidery a standardní chrániče, ale také hrudní a páteřový chránič, zdvojené chrániče kyčlí a kostrče, vše od renomované německé značky Sas-Tec. Nejen na okruhu se v letních vedrech hodí možnost doplnit při jízdě tekutiny. Jednodílné kombinézy jsou proto vybaveny dutým hrbem, do kterého je možné vložit camelbag.
 

Alfou i omegou pro každého superbikového jezdce je pohyblivost kombinézy

Na kombinézách For Street Racing naleznete bezešvou kevlarovou streč, která je na kombinéze použita opravdu ve velkém rozsahu. Bezešvá streč v rozkroku a podpaží umožňuje motorkáři zaujmou extrémní pozici bez jakýchkoliv problémů, pro svou pružnost a pohodlnost se používá i na manžety rukávů.
 

Na jednodílkách 4SR najdete i malou vychytávku, v podobě malého patentku na vnitřní straně légy hlavního zipu. K čemu slouží?
Pokud jste i vy měli v boxu problém s rozepnutou kombinézou, která vám při chůzi sklouzávala pod zadek, už je vám to jasné. Druhou částí k němu připnete jezdec hlavního zipu a kombinéza se ze zadku ani nehne. Chytré, co říkáte?

 O tom, že děláme svou práci poctivě, svědčí i to, že se můžeme pochlubit spoluprací se špičkovými závodníky jako Karel Hanika, James Ellison nebo James Westmoreland. Již čtvrtým rokem oblékáme jednoho z nejúspěšnějších roadracingových jezdců Alastair Seeleyho, držitele rekordu v počtu vítězství závodu North West 200.

O nás

Jsme česká firma, vyrábějící stylové a funkční motocyklové oblečení té nejvyšší kvality.
Sami jsme aktivní motorkáři a závodníci, proto je veškerý design, materiály, vývoj a testování pod naší osobní kontrolou. Vedou nás naše osobní zkušenosti.

Make Your Track Days Better
Založeno 2007

Kontakt

For Street Racing s.r.o.
Bošilec 106
373 64 Dynín
Česká republika
Prodejní místa

Tel.: +420 776 26 4444
 info@4sr.cz

Social media

       

© 2020 4STREETRACING
Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.