4SR nedělá rozdíly, hraje fér

Kvalitní motocyklové kombinézy pro všechny

Na dnešním trhu je mnoho motocyklových kombinéz, až je těžké se v nich orientovat a porovnat je. Někdy tak přijdete na nedostatky zakoupené kombinézy až po první jízdě, či pádu.

Takovýchto překvapení se vás snažíme ušetřit. My totiž neděláme rozdíly mezi sériovou výrobou a závodními kombinézami továrních jezdců. Při výrobě jsou používány totožné technologické postupy, střihy, materiály i protektory. Hrajeme fér, proto nevyrábíme základní, ošizené, modelové řady moto kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek.

4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných motocyklových kombinéz, na které soustavně pracujeme přes 13 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů.
 

Jedna z nejdůležitějších věcí na kvalitní kombinéze jsou chrániče

4SR moto kombinézy jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěnými chrániči, jedná se o nejvyšší počet v sériově vyráběné kombinéze vůbec.
U kombinéz padla volba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, které současnou normu EN 1621-1:2012 splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+, což my motorkáři v letních měsících potřebujeme.

Mimochodem jsme jediní v ČR, kteří takto kvalitní chrániče dávají do motocyklových kombinéz.

Zakoupíte-li jednodílnou motocyklovou kombinézu od 4SR, na okruh se oblečete během několika minut. V ceně totiž dostanete nejen slidery a standardní chrániče, ale také hrudní a páteřový protektor, zdvojené chrániče kyčlí a kostrče, vše od renomované německé značky Sas-Tec. Nejen na okruhu se v letních vedrech hodí možnost doplnit při jízdě tekutiny. Naše jednodílné kombinézy jsou proto vybaveny dutým hrbem, do kterého je možné vložit camelbag.
 

Alfou i omegou pro každého superbikového jezdce je pohyblivost motocyklové kombinézy

Na kombinézách 4SR naleznete bezešvou kevlarovou streč, která je použita opravdu ve velkém rozsahu. Bezešvá streč v rozkroku a podpaží umožňuje motorkáři zaujmou extrémní pozici bez jakýchkoliv problémů, pro svou pružnost a pohodlnost se používá i na manžety rukávů.
 

Na jednodílkách 4SR najdete i malou vychytávku, v podobě malého patentku na vnitřní straně légy hlavního zipu. K čemu slouží?
Pokud jste i vy měli v boxu problém s rozepnutou kombinézou, která vám při chůzi sklouzávala pod zadek, už je vám to jasné. Druhou částí k němu připnete jezdec hlavního zipu a kombinéza se ze zadku ani nehne. Chytré, co říkáte?

 O tom, že děláme svou práci poctivě, svědčí i to, že se můžeme pochlubit spoluprací se špičkovými závodníky.

Mezi naše ambasadory patří český supebiker Jakub Smrž nebo český Moto GP jezdec Lukáš Pešek. Našimi současnými jezdci jsou Oliver König, Federico Caricasulo WSS, Rafaele DeRosa WSS, Jack Kennedy (šampion BSB) nebo James Rispoli (vítěz American Flat Track 2020). Již osmým rokem oblékáme Alastair Seeleyho, držitele rekordu v počtu vítězství závodu North West 200.

Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Gary Dunlop
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Garyho Dunlopa
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley & Václav Jiruš
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Laurent Hoffmann
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Laurenta Hoffmanna
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Westmoreland
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Monster
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Ellison
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Doctor's Yellow