Technologie

Oblečení 4SR je vyráběno s důrazem na maximální funkčnost výrobku. Proto jsou používány nejlepší materiály a nejmodernější technologie výroby. Bezpečnost je pro nás na prvním místě a veškeré produkty splňují nejvyšší standardy. Toto dokládá i použití našich výrobků v těch nejnáročnějších světových soutěžích.

 

Kůže

Pružnost, pevnost a otěruvzdornost, to jsou základní charakteristiky, které musí mít každý díl kůže, použitý na motocyklovém oblečení. Pouze pružná a pevná kůže dokáže odolat nárazu při pádu (nedojde k jejímu roztržení) Následnému prodření zabrání vysoká otěruvzdornost kůže. Pouze kombinéza ušitá z té nejkvalitnější kůže může vydržet závodní nasazení. Na kožené kombinézy a bundy používáme 1,2 mm silnou hovězí useň a to především její svrchní vrstvu zvanou Full Grain. Kůže, kterou používáme, má, díky pečlivému zpracování, dvojnásobnou výdrž co kůže klokaní.

 

Šití

Stejně jako kůže, je důležitá kvalita šití a použité švy. Nejenom jaké švy jsou použity, ale i kde jsou použity a jak precizně je celý motocyklový oděv sešit dohromady. To vše má vliv na funkčnost a pohyblivost. Samozřejmostí jsou dvojité a trojité bezpečnostní švy, ale to je pouze malá část z celkové technologie šití. Pouze nejkvalitněji šité produkty naleznete v tak náročném prostředí jako je Moto GP, WSBK, BSB a další.

 

Chrániče

Kvalitní protektory jsou absolutním základem špičkového oblečení na motocykl. For Street Racing používá chrániče značek Betac, ProLife a YF protectors. Veškeré naše chrániče několikanásobně převyšují normu certifikace 1621-1. Plynule vstřebávají energii nárazu a přitom neomezují v pohybu.

 

Pohyblivost

Kromě celkové bezpečnosti je neméně důležitá flexibilita a celkový komfort. V motocyklovém oblečení se musíte cítit bezpečně a přitom příjemně. Proto je celkový střih všech věcí přizpůsoben tak, aby neomezoval v pohybu. Na kombinézách je použito velké množství kevlarové streče a flexibilních prvků a to jak v rozkroku, tak na rukávech.

 

Kvalita

Nejlepší referencí kvality jsou závodníci, kteří naše produkty používají. Kombinézy a rukavice 4SR, můžete vidět v závodech Grand Prix, World Superbike, IDM, ICV, MČR... Jsme jediný český výrobce, který dodává do těchto soutěží rukavice a jeden ze dvou českých výrobců, který dodává do těchto soutěží kožené kombinézy.

 
 

Novinky

čtvrtek, 18. dubna 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem týmu EHA Racing v šampionátu BSB British Superbikes! Více »

úterý, 19. března 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race Více »

pátek, 15. března 2019 - Řadu závodníků 4SR For Street Racing pro letošní rok rozšířil dvojnásobný vicemistr světa ve 125cc a 250cc, a bývalý závodník MotoGP, Španěl Héctor... Více »

Další novinky