Technologie

Oblečení 4SR je vyráběno s důrazem na maximální funkčnost výrobku. Proto jsou používány nejlepší materiály a nejmodernější technologie výroby. Bezpečnost je pro nás na prvním místě a veškeré produkty splňují nejvyšší standardy. Toto dokládá i použití našich výrobků v těch nejnáročnějších světových soutěžích.

 

Kůže

Pružnost, pevnost a otěruvzdornost, to jsou základní charakteristiky, které musí mít každý díl kůže, použitý na motocyklovém oblečení. Pouze pružná a pevná kůže dokáže odolat nárazu při pádu (nedojde k jejímu roztržení) Následnému prodření zabrání vysoká otěruvzdornost kůže. Pouze kombinéza ušitá z té nejkvalitnější kůže může vydržet závodní nasazení. Na kožené kombinézy a bundy používáme 1,2 mm silnou hovězí useň a to především její svrchní vrstvu zvanou Full Grain. Kůže, kterou používáme, má, díky pečlivému zpracování, dvojnásobnou výdrž co kůže klokaní.

 

Šití

Stejně jako kůže, je důležitá kvalita šití a použité švy. Nejenom jaké švy jsou použity, ale i kde jsou použity a jak precizně je celý motocyklový oděv sešit dohromady. To vše má vliv na funkčnost a pohyblivost. Samozřejmostí jsou dvojité a trojité bezpečnostní švy, ale to je pouze malá část z celkové technologie šití. Pouze nejkvalitněji šité produkty naleznete v tak náročném prostředí jako je Moto GP, WSBK, BSB a další.

 

Chrániče

Kvalitní protektory jsou absolutním základem špičkového oblečení na motocykl. For Street Racing používá chrániče značek Betac, ProLife a YF protectors. Veškeré naše chrániče několikanásobně převyšují normu certifikace 1621-1. Plynule vstřebávají energii nárazu a přitom neomezují v pohybu.

 

Pohyblivost

Kromě celkové bezpečnosti je neméně důležitá flexibilita a celkový komfort. V motocyklovém oblečení se musíte cítit bezpečně a přitom příjemně. Proto je celkový střih všech věcí přizpůsoben tak, aby neomezoval v pohybu. Na kombinézách je použito velké množství kevlarové streče a flexibilních prvků a to jak v rozkroku, tak na rukávech.

 

Kvalita

Nejlepší referencí kvality jsou závodníci, kteří naše produkty používají. Kombinézy a rukavice 4SR, můžete vidět v závodech Grand Prix, World Superbike, IDM, ICV, MČR... Jsme jediný český výrobce, který dodává do těchto soutěží rukavice a jeden ze dvou českých výrobců, který dodává do těchto soutěží kožené kombinézy.

 
 

Novinky

pondělí, 17. června 2019 - Kožené, sportovní kalhoty se slidery, které vám umožní zaujmou extrémní pozici na motorce bez jakýchkoliv problémů. Více »

pondělí, 17. června 2019 - Milujete jí a my to víme! Proto již podruhé inovujeme design dvoudílné kombinézy Neon. Více »

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

Další novinky