4SR oficiálním partnerem šampionátu Miniracing ČR

4SR oficiálním partnerem šampionátu Miniracing CR

4SR je letos opět oficiálním partnerem závodů Miniracing Czech Republic. Díky tomu mají mladí talenti přístup k profesionálním závodním kombinézám splňujícím nejvyšší standardy bezpečnosti se slevou 50 %.

Díky našim zkušenostem ze světových šampionátů supersportů víme, jak důležitou součástí závodního vybavení na motorku je dobře padnoucí a bezpečné oblečení. A taky víme, jak je těžké se do světové extra třídy probojovat, kolik pádů musí ze začátku závodník ustát a kolik peněz investovat do slušného vybavení. Proto jsme již od prvního ročníku partnerem seriálu závodů Miniracing CR, kde všem jezdcům do 20 let s licencí AČR nabízíme slevu ve výši 50 % na závodní kombinézy a další vybavení značky 4SR.

Bezpečnost především

Nejvyšší možná míra bezpečnosti a pohodlí pro jezdce jsou pro nás klíčovými faktory při výrobě závodních kombinéz a rukavic. To platí i pro kombinézy a vybavení pro malé závodníky, které kopírují kvalitou zpracování, použitými materiály a způsobem šití závodní kombinézy našich továrních jezdců ve WSBK, BSB, MotoAmerica, IDM a ESBK. Takže i v malých kombinézách najdete na ramenech, loktech, kolenech a holeních komfortní protektory Sas-Tech s úrovní ochrany Level2. V oblasti ramen, klíčních kostí, loktů, předloktí, boků, kostrče, stehen, kolen a holení jsou všity panely z paměťové pěny, které efektivně tlumí nárazy při pádech a jsou dalším stupněm ochrany jezdce při možném probroušení kůže. To by se ostatně v našich kombinézách nemělo přihodit, protože používáme prémiovou 1,2 mm silnou hovězí kůži a místa nejvíce exponovaná při pádu – ramena, lokty, boky a pozadí – šijeme ze dvou vrstev. To vše je doplněno slidery na ramenech, loktech a kolenech, které jsou určeny k broušení asfaltu. Doporučujeme kombinézu ještě vybavit páteřovým a hrudním chráničem.

Pohodlí pro maximální sportovní výkon

Ve 4SR se nestaráme jen o bezpečnost, ale i o pohodlí jezdců. Proto mají naše závodní kombinézy sportovní předzavřený střih rukávů, který umožňuje zaujmout racingovou pozici na motorce. Rukávy jsou zakončeny manžetami z aramidové streče pro uvolněné zápěstí a lepší ovládání motocyklu. Flexi panely a bezešvá streč z kevlarových vláken neomezují pohyb při přesedání v zatáčkách. Perforované díly na pažích bocích a stehnech usnadňují odvětrávání nadměrného tepla. Součástí kombinézy je samozřejmě i aerodynamický hrb, do kterého lze vnitřní kapsou vložit lap-timer.

Kombinéza s vlastním logem

Na výběr mají mladí závodníci kombinézy ve dvou základních provedeních v kombinaci černá/fluo-žlutá nebo černá/fluo-červená. Finální podoba kombinézy je ale na každém závodníkovi, protože ji na přání pošijeme logy sponzorů, názvem týmu, vlastní přezdívkou, anebo čísly oblíbených profi jezdců – 4SR badging service je tu pro vás!

S výběrem vhodné kombinézy vám rádi pomůžeme na info@4sr.cz nebo na telefonu 776 264 444. Vaše důvěra je pro nás důležitá, proto se snažíme vyrábět vybavení, které umožní vám a vašim ratolestem závodit s klidem v srdci.

Soutěž Miniracing Czech Republic můžete sledovat na YouTube, Instagramu a Facebooku.

Fotografie: archiv Miniracing CR, Smrz Academy a Jirka Študent.

Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (4)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (3)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (9)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (2)
4SR oficiálním partnerem šampionátu Miniracing ČR 1
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (7)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (8)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (6)
Miniracing.cz - Vysoké Mýto - foto Jirka Študent (1)