Hayden Gillim #69 – šampion 2023 MotoAmerica Steel Commander Stock 1000

Tovární jezdec 4SR Hayden Gillim #69 se stal celkovým vítězem letošního seriálu závodů MotoAmerica v kategorii Steel Commander Stock 1000.

 

Hayden Gillim #69 úřadoval v MotoAmerica

Nejúspěšnější víkend ve své závodní kariéře zažil tovární jezdec 4SR Hayden Gillim #69 na sedmém závodě seriálu MotoAmerica, který se konal poslední červencový víkend na okruhu Brainerd International Raceway v Minnesotě. Nejen, že v kategorii Steel Commander Stock 1000 na stroji Suzuki GSX-R1000R vyhrál sobotní i nedělní závod, na motocyklu Harley-Davidson Road Glide ovládl i třídu King Of The Baggers.

 

4SR oficiálním partnerem šampionátu Miniracing CR

4SR je i letos oficiálním partnerem Mezinárodního mistrovství České republiky v minibicích - Miniracing Czech Republic. Díky zapojení 4SR do šampionátu mají mladí talenti přístup k profesionálním závodním kombinézám splňujícím nejvyšší standardy bezpečnosti se slevou 50 %.

 

Máme patent na jeansy!

Jezdit bez kolenních chráničů je chyba. Každý, kdo na koleno někdy z motorky upadl, to potvrdí. Omlouvat absenci kolenních chráničů tím, že v kevlarových jeans jezdím jen po městě, na pohodu, je k smíchu. Vždyť ve městě se to obrubníky a dalšími překážkami jen hemží. Podle statistik dojde při nehodě k silnému nárazu do oblasti kolene a holeně v 80% případů. Koleno si tak zaslouží naši plnou pozornost a je nutné ho chránit nejlepšími dostupnými prostředky. Proto jsme přišli s patentem, který zvýšil bezpečnost nás všech ...

 

MotoAmerica v barvách 4SR

I v roce 2023 je značka 4SR For Street Racing opět oficiálním partnerem šampionátu silničních motocyklů MotoAmerica. Jezdci oblékající naše kombinézy hned v několika kategoriích.

 

4SR Individual • Dámská kombinéza šitá na míru

Opravdu jedinečnou, dámskou kombinézu na míru jsme ušili pro instruktorku Elišku Coufalovou. Díky použití klokaní kůže je kombinéza extrémně lehká, ve verzi AR Airbag Ready s přípravou pro airbag, s unikátním obrázkem a tiskem zhotoveným na jednom kusu kůže přes celá záda a hrb. "Vážím si vašeho jedinečného řemesla a zlatých českých rukou, které máte. Vážím si práce vaší rodinné firmy, která dává čichnout závodní atmosféry ne jednomu závodníkovi, ale i obyčejným motoristickým nadšencům jedné stopy. Dokážete plnit sny klukům, mužům, ale dívkám a ženám. To co je protkáno vaší prací není pouze krejčovská nit, ale je to bezpečí, preciznost, osobní přístup, loajálnost, a přátelství ..." Přemýšlíte o kombinéze na míru ve vlastním designu? Napište nám na vyroba@4SR.cz

 

KOMBINÉZY 4SR - HRAJEME FÉR

Neděláme rozdíly mezi sériovou výrobou a závodními kombinézami továrních jezdců. Při výrobě jsou používány totožné technologické postupy, střihy, materiály i protektory. Hrajeme fér, proto nevyrábíme základní, ošizené, modelové řady kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek. 4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných kombinéz, na které soustavně pracujeme již 10 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů ...

 

Václav Jiruš přijal pozvání k rozhovoru na Motorkáři.cz

Venca propadl motorkám už jako malý kluk a tahle vášeň ho drží dodnes. Poslechněte si v pořadu "Na tandemu s Vláďou" na webu Motorkari.cz, jak sám závodil na motorce, jak rozjel podnikání, založil 4SR, a jak se mu daří české kombinézy dostat do Mistrovství světa a dalších špičkových šampionátů po celém světě.

 

Instagram