Hayden Gillim #69 úřadoval v MotoAmerica 1

Hayden Gillim #69 úřadoval v MotoAmerica

Nejúspěšnější víkend ve své závodní kariéře zažil tovární jezdec 4SR Hayden Gillim #69 na sedmém závodě seriálu MotoAmerica, který se konal poslední červencový víkend na okruhu Brainerd International Raceway v Minnesotě.

Haydenovi jezdícímu pro stáj Disrupt Racing (kategorie Superbike a Stock 1000), se v Minnesotě dařilo, na co sáhl. Nejen, že v kategorii Steel Commander Stock 1000 na stroji Suzuki GSX-R1000R vyhrál sobotní i nedělní závod, na motocyklu Harley-Davidson Road Glide ovládl i třídu King Of The Baggers. Se dvěma vítězstvími ve třídě Steel Commander Stock 1000, prvním a druhým místem v King Of The Baggers, a šestým a sedmým místem v závodech Medallia Superbike (taktéž na stroji Suzuki GSX-R1000R) prožil Gillim v Minnesotě prozatím nejúspěšnější závodní víkend ve své kariéře. V celkovém průběžném hodnocení se tak vyhoupl ve třídě Steel Commander Stock 1000 na druhé místo se ztrátou pouhých 7 bodů na vedoucího jezdce Ezru Baubiera #16. V superbicích patří Haydenovi průběžné osmé místo. Ve třídě King Of The Baggers (stáj Vance & Hines/Mission/Harley-Davidson) mu patří průběžná první příčka za dvě vítězství, dvě druhá a tři třetí místa v deseti závodech.

V kategorii velkých silničních strojů King Of The Baggers Haydenovi zdatně sekundují další tovární jezdci 4SR. V Minnesotě dojel na třetím a čtvrtém místě James Rispoli #43 (Harley-Davidson Road Glide) aktuálně na třetí pozici v průběžném hodnocení, Cory West #13 (Harley-Davidson Road Glide), který si vyjel páté a osmé místo a jediná žena soutěžící v této kategorii Patricia Fernandez-West #87 (Harley-Davidson Road Glide), která první závod nedokončila a ve druhém si dojela pro dvanácté místo.

Posledním z pětice závodníků v našich kombinézách 4SR, který se v Minnesotě postavil na startovní rošt je Max Flinders #88 (Yamaha YZF-R1). Zatímco v kategorii Superbike si dojel v barvách týmu Thrashed Bike Racing pro pěkné desáté místo, což mu přineslo 12 bodů do celkového hodnocení, v King Of The Baggers na stroji Indian Challenger nedokončil ani jeden závod. Aktuálně tak zaujímá v celkovém hodnocení 13. místo, těsně za Patricií Fernandez-West #87.

Hayden Gillim #69 úřadoval v MotoAmerica 2
Patricia Fernandez-West #87 a Cory West #13
Patricia Fernandez-West #87