Hayden Gillim #79 – šampion 2023 MotoAmerica v kategorii King of the Baggers 4

Hayden Gillim #79 – šampion 2023 MotoAmerica v kategorii King of the Baggers

Další úspěch pro tovární jezdce 4SR v zámoří! Hayden Gillim #79 si letos k titulu šampiona v seriálu závodů MotoAmerica 2023 v kategorii Steel Commander Stock 1000 dojel i pro mistrovský titul ve třídě King of the Baggers.

Hayden Gillim #79 je tento rok mimořádně při chuti. Začátkem měsíce na okruhu COTA v Texasu potvrdil dvěma vítězstvími svou letošní dominanci v kategorii Steel Commander Stock 1000 (Suzuki GSX-R1000R), po víkendových závodech v New Jersey jedním vítězstvím a jedním druhým místem vybojoval i mistrovský titul v kategorii King of the Baggers na stroji Harley-Davidson Road Glide (stáj Vance & Hines/Mission/Harley-Davidson).

V New Jersey se dařilo i dalším závodníkům v kombinézách 4SR. Druhé celkové umístění a titul vicemistra ve třídě velkých silničních strojů King Of The Baggers patří James Rispolimu #43 (Harley-Davidson Road Glide), kterého v závěrečném hodnocení dělí od vítězného Haydena pouze 18 bodů. James si v posledním podniku sezóny 2023 dojel pro druhé a sedmé místo. Jake Lewisovi #85 (Harley-Davidson Road Glide) patří ve finální tabulce sedmé místo, Cory West #13 (Harley-Davidson Road Glide) završil sezónu celkovým desátým místem, Max Flinders #89 (Indian Challenger) si dojel pro jedenáctou pozici, a jediná žena soutěžící v této kategorii, Patricia Fernandez-West #87 (Harley-Davidson Road Glide), poskočila na konečné 13. místo v celkovém hodnocení.

Všem jezdcům v kombinézách a vybavení 4SR gratulujeme, a těšíme se na příští ročník seriálu MotoAmerica.