4SR v Motocentru Vrbovka - trička

Ve značkové prodejně 4SR se oháknete od hlavy až k patě!

Ano, slyšíte dobře. V naší nové a jediné značkové prodejně v České republice, kterou najdete v Motocentru Vrbovka, můžete kromě kvalitního a bezpečného oblečení pro motorkáře pořídit taktéž boty GAERNE a helmy SHOEI!

V prodejně najdete kompletní nabídku jednodílných i dvoudílných kombinéz, sportovních a cestovních rukavic, kožených a textilních bund, stylových triček a mikinkšiltovek, funkčního prádla pro motorkáře a dalších doplňků českého výrobce motooblečení 4SR.

Sortiment jsme doplnili špičkovou obuví na motorku od italského výrobce GAERNE. Ať už holdujete závodům na okruzích, zdoláváte bahnité tratě na krosce, čelíte záludnostem ploché dráhy nebo jste „jen“ sváteční jezdci, Gaerne nabízí boty pro každou příležitost.

Nově také nabízíme přilby japonského výrobce SHOEI. Díky službě Personal Fitting System (P.F.S.) můžeme přizpůsobit helmu individuálnímu tvaru hlavy každého zákazníka. Můžete si tak dopřát privilegium, které mají k dispozici profesionální jezdci WorldSBK nebo MotoGP. Personal Fitting System lze využít pro všechny současné modely přileb SHOEI, ale i pro některé modely předchozích generací.

Prodejna je otevřena pondělí-pátek od 10.00 do 18.00 hodin a najdete ji na adrese Vrbova 1427/19, Praha 4.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

4SR v Motocentru Vrbovka - boty Gaerne
4SR v Motocentru Vrbovka - helmy SHOEI Personal Fitting System
4SR v Motocentru Vrbovka - kombinézy