Kevlarové mikiny 4SR na motorku

Kevlarové mikiny 4SR na motorku

pondělí, 15. ledna 2024

Hledáte kevlarovou mikinu, která spojuje styl a bezpečnost při jízdě na motorce? Pak si stačí vybrat z kevlarových mikin 4SR z nové kolekce pro rok 2024.

Každý motorkář ví, že bezpečnost by měla být vždy na prvním místě, ale to neznamená, že je třeba obětovat pohodlí a styl. Kevlarové mikiny přinášejí bezpečnostní revoluci v motocyklovém oblečení díky vysoké odolnosti materiálu Kevlar® Dupont proti vysokým teplotám, které vznikají při otěru. Látka ze které jsou vyrobeny totiž obsahuje až 60% Kevlaru, který je při stejné hmotnosti až pětkrát odolnější v tahu než ocel. Zároveň jsou tyto motorkářské mikiny perfektně prodyšné a lehké. Jednoduše - jasná volba na letošní jaro!

Kevlarová mikina - výhody

Kevlarovou mikinu můžete doplnit například kevlarovými jeansy 4SR. Ve městě nebo v práci tak nebudete muset přemýšlet kde se převléknete z kožené motokombinézy a kam ji po jízdě uskladníte.

Kevlarová mikina není vybavena vkládacími chrániči. Je proto vhodné ji doplnit minimálně páteřovým chráničem Racing Ultra Light Level 2.