Novinky

Dražba s Kiss Jižní Čechy

Dražba s Kiss Jižní Čechy

pátek, 3. února 2012 - Nestačí Vám ze závodů suvenýr, jako je útržek ze vstupenky nebo kamínek z kačírku? Chcete mít i vy doma větší kousek závodnického světa a navíc pomoci těm, kteří to potřebují? Nyní máte díky Jakubovi a Matějovi Smržovým jedinečnou šanci splnit si svůj sen!

 

SG Lady nově v černé

SG Lady nově v černé

čtvrtek, 2. února 2012 - Chcete-li kvalitní a velmi pohodlné rukavice, co mají styl, potom jsou rukavice SG Lady Black tím pravým modelem pro vás.

 

Bunda Dark

Bunda Dark

středa, 1. února 2012 - Kožená bunda sportovnějšího střihu s bohatou výbavou. Zevnějšku dominuje nepřehlédnutelný ornament šachovnicové vlajky vyřezaný z broušené kůže, vytlačená loga na ramenou a reflexní podklad hlavního 4SR emblému na zádech.

 

Monster přichází

Monster přichází

úterý, 6. prosince 2011 - Koncept je jednoduchý: stylové kožené oblečení s minimem nápisů

 

Další novinky z kolekce 2012

Další novinky z kolekce 2012

úterý, 6. prosince 2011 - Další novinkou pro nadcházející sezónu jsou rukavice SG Lady, které jsou určené výhradně ženám! Tyto příjemné rukavice vyrobené z kozinky jsou nejen pohodlné, ale jejich laserové detaily ocení každá moderní žena. Ideálně se hodí k bundě Angel Wings, jak v černém, tak bílém provedení.

 

96 Limited Edition Gino Rea

96 Limited Edition Gino Rea

úterý, 6. prosince 2011 - Připravili jsme pro vás novou verzi nejlepších českých rukavic, z limitované edice Gino Rea v oranžové barvě. Jsou vyvinuté speciálně pro závodní použití. Poskytují maximální možnou ochranu při zachování maximálního pohodlí. Jsou to jediné české rukavice v závodech mistrovství světa. Prodejní verze je naprosto shodná s rukavicemi, ve kterých se jezdí MotoGP nebo WSBK.

 
 

Novinky

středa, 31. října 2018 - Přesně jak název „Young Gun“ napovídá, tyto sportovní, textilní bundy jsou určeny všem mladým jezdcům. Více »

středa, 31. října 2018 - Díky spolupráci s evropskou špičkou v oboru bezpečnostních protektorů, jsme pro vás připravili ultra lehký páteřový chránič, který splňuje nejvyšší... Více »

neděle, 30. září 2018 - Letos jsme si pro vás připravili slevy na motocyklové oblečení 4SR až 40%! Více »

Další novinky