Novinky

Kombinézy RR Evo opět na skladě

Kombinézy RR Evo opět na skladě

pondělí, 19. března 2012 -

 

Dražba s Kiss Jižní Čechy

Dražba s Kiss Jižní Čechy

pátek, 3. února 2012 - Nestačí Vám ze závodů suvenýr, jako je útržek ze vstupenky nebo kamínek z kačírku? Chcete mít i vy doma větší kousek závodnického světa a navíc pomoci těm, kteří to potřebují? Nyní máte díky Jakubovi a Matějovi Smržovým jedinečnou šanci splnit si svůj sen!

 

SG Lady nově v černé

SG Lady nově v černé

čtvrtek, 2. února 2012 - Chcete-li kvalitní a velmi pohodlné rukavice, co mají styl, potom jsou rukavice SG Lady Black tím pravým modelem pro vás.

 

Bunda Dark

Bunda Dark

středa, 1. února 2012 - Kožená bunda sportovnějšího střihu s bohatou výbavou. Zevnějšku dominuje nepřehlédnutelný ornament šachovnicové vlajky vyřezaný z broušené kůže, vytlačená loga na ramenou a reflexní podklad hlavního 4SR emblému na zádech.

 

Monster přichází

Monster přichází

úterý, 6. prosince 2011 - Koncept je jednoduchý: stylové kožené oblečení s minimem nápisů

 

Další novinky z kolekce 2012

Další novinky z kolekce 2012

úterý, 6. prosince 2011 - Další novinkou pro nadcházející sezónu jsou rukavice SG Lady, které jsou určené výhradně ženám! Tyto příjemné rukavice vyrobené z kozinky jsou nejen pohodlné, ale jejich laserové detaily ocení každá moderní žena. Ideálně se hodí k bundě Angel Wings, jak v černém, tak bílém provedení.

 

96 Limited Edition Gino Rea

96 Limited Edition Gino Rea

úterý, 6. prosince 2011 - Připravili jsme pro vás novou verzi nejlepších českých rukavic, z limitované edice Gino Rea v oranžové barvě. Jsou vyvinuté speciálně pro závodní použití. Poskytují maximální možnou ochranu při zachování maximálního pohodlí. Jsou to jediné české rukavice v závodech mistrovství světa. Prodejní verze je naprosto shodná s rukavicemi, ve kterých se jezdí MotoGP nebo WSBK.

 
 

Novinky

úterý, 14. května 2019 - 90. ročník legendárního závodu North West 200 je před námi, značku 4SR zde zastoupí 24 násobný vítěz tohoto závodu "Čaroděj" Alastair Seeley.... Více »

čtvrtek, 18. dubna 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem týmu EHA Racing v šampionátu BSB British Superbikes! Více »

úterý, 19. března 2019 - 4SR je oficiálním sponzorem českého reprezentačního týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race Více »

Další novinky