Kombinéza s loketními slidery

úterý, 5. června 2018

Novinka - vyměnitelné loketní slidery na kombinézách 4SR

Tento rok jsme si pro vás přichystali novinku – v náklonu už můžete brousit loktem, protože loketní slidery Elbow down TECH jsou dostupné i na konfekčních kombinézách.

V nabídce 4SR je jednodílná i dvoudílná replika závodní kombinézy Jamese Ellisona v černo-žluté kombinaci se šedým potiskem v maskáčovém vzoru. Své repliky se letos dočkal i Jakub Smrž, kombinéza v černo-červené kombinaci se šedým potiskem v maskáčovém vzoru je dostupná ve dvoudílné variantě.

Tyto konfekční kombinézy jsou vybaveny stejnými protektory, jsou vyrobeny ze shodného materiálu a na jejich šití se používá stejná technologie, jako na závodní kombinézy 4SR profesionálních jezdců. A to je fér.

Pokud si loketní slidery zbrousíte, můžete je dokoupit i zvlášť. Dostupné jsou v několika barevných provedeních.

 

>> Nakupujte Online nebo u svého prodejce 4SR <<

 
 

Novinky

úterý, 5. června 2018 - Stingray Black jsou sportovní motocyklové rukavice, které jsou na dlani vyztuženy rejnočí kůží. Více »

úterý, 5. června 2018 - Tento rok jsme si pro vás přichystali novinku – v náklonu už můžete brousit loktem, protože loketní slidery Elbow down TECH jsou dostupné i na... Více »

pátek, 6. dubna 2018 - Na dnešním trhu je kombinéz tolik, až je těžké se v nich orientovat a porovnat je. Někdy tak přijdete na nedostatky zakoupené kombinézy až po první... Více »

Další novinky