Moto kombinéza 4SR - Oliver König

Crash test motocyklové kombinézy ve 300 km/h

Dostala se nám do rukou kombinéza Olivera Königa #52, ve které spadl v rychlosti 298 km/h na Mistrovství světa superbiků WSBK na Phillip Islandu.

A co nám k tomu řekl Oliver? „Takhle to dopadá, když se ti v cílové rovince rozsype převodovka.“ Oliver se naštěstí při pádu nerozsypal i díky naší kombinéze, která ho v horké chvilce podržela. Jak je vidět z fotek, všechny švy vydržely, protože na exponovaných místech používáme náš patentovaný bezpečnostní šev. Kůže na loktech a v zadní části vydržela díky chytře navržené konstrukci kombinézy, a ustála pád i následné broušení asfaltem a štěrkem. Prodřená je jen na místech, kde k ní přiléhají tvrdé hrany airbagové vesty.

Kombinézu, v jaké spadl Oliver a padají další závodníci v soutěžích WSBK, IDM nebo MotoAmerica, může mít každý zákazník, protože ve 4SR při výrobě neděláme rozdíly mezi kombinézami pro profesionální jezdce a zákazníky. Hrajeme fér.

Oliverova havárie ukazuje, jak je při jízdě na motocyklu důležitý výběr správného a bezpečného oblečení. Kombinézy 4SR poskytují jezdcům ochranu, kterou potřebují, aby zůstali v bezpečí i v případě nehody.

Po pečlivém prozkoumání švů, protektorů a materiálů, zaujme kombinéza důstojné místo v naší 4SR prodejně v Motocentru Vrbovka. Přijďte se podívat!

4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 1
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 2
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 3
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 5
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 6
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 7
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 8
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 9
4SR Závodní kombinéza - Oliver König #52 - Phillip Island 300 km-h Crash 10