Dny měření zakázkových kombinéz

Zažeňte podzimní chmury a pořiďte si parádní kombinézu na míru pro příští sezónu. Teď je ten správný čas! Kvalitní, bezpečná a pohodlná kombinéza ušitá na zakázku Vám zvedne náladu. Do konce listopadu ji u nás seženete navíc s 10% slevou.

TOP KVALITA S 10% SLEVOU

Naše zakázkové kombinézy preferuje řada předních jezdců světových motocyklových soutěží, šampionů a držitelů rychlostních rekordů (WSBK, MotoAmerica, IDM i BSB). Přesně v takové kombinéze můžete jezdit i Vy. Ve 4SR neděláme rozdíly mezi kombinézami pro zákazníky a profi jezdce. Hrajeme fér!

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Každému zákazníkovi se věnujeme osobně od změření postavy až po předání finálního produktu. Umíme ušít kombinézu i na nekonfekční postavu. Kombinézy sami navrhujeme, testujeme a upravujeme, takže najdeme to správné řešení i pro Vás.

Využijte této příležitosti a přijďte za námi do Prahy nebo Bošilce. Jelikož měření a základní konzultace zabere nějakou chvíli, domluvte si prosím přesný čas prostřednictvím e-mailu nebo na tel. čísle 776 264 444.

Další variantou je, že se můžete změřit sami s pomocí tohoto formuláře, který nám odešlete. My se Vám obratem ozveme a doladíme detaily. Nezapomeňte ale, že 10% sleva platí pouze pro zakázkové kombinézy objednané a zaplacené do konce listopadu!

VYLADĚNÁ GRAFIKA

Výhodou zakázkové výroby je i to, že si můžete ve spolupráci s naším grafikem navrhnout "svoji" kombinézu (barevné provedení, vlastní loga, čísla…) a vypadat na silnici nebo na okruhu jedinečně. Vaše nová kombinéza může perfektně ladit jak s Vaším stylem, tak s barevným provedením Vaší motorky!

NEJLEPŠÍ POCIT Z JÍZDY

Jízda na motorce je o zážitku, o pocitu. Právě proto věnujeme velkou péči programu 4SR INDIVIDUAL. Snažíme se, aby se všichni naši zákazníci cítili při jízdě pohodlně a jejich kombinézy byly maximálně funkční a maximálně bezpečné.