Kevlar je ti bez chráničů k ničemu

úterý, 20. srpna 2013

4SR kevlar jeans

Kevlarové jeans jsou v posledních několika letech v kurzu, zvláště v horkých letních dnech je jízda v nich mnohem příjemnější nežli v kožených kalhotách, a dokonce v nich můžete fungovat docela normálně i po celý den. Ovšem ne všechny kevlarové jeans na trhu vám mohou nabídnout plnohodnotnou ochranu. Kevlarová tkanina je sice fajn, jenže ta vás ochrání maximálně tak před odřeninami a bez kvalitních chráničů to budou vždycky jen lepší kalhoty.

To, že jsou 4SR kevlarové jeans již v základu vybaveny špičkovými chrániči, jste již věděli. Jdeme ale ještě dál, nové chrániče, umístěné v patentovaných kapsách s možností změny polohy, splňují nejnovější normu certifikace EN 1621-1:2012 !!

I v kvalitě chráničů je totiž potřeba dělat rozdíly a novou normu málokteré chrániče splní. Především jsou nastaveny přísnější požadavky na materiál pohlcující náraz, jeho stálost při různých teplotách, celkové rozměry chráničů a množství tlumící hmoty.

 

Proč si vybrat právě jeans 4SR?

 • Jediné kevlarové jeans, které mají chránič kolena i holeně a splňují nejvyšší normu certifikace, na našem trhu.
   
 • Shodné chrániče jsou použity v závodních kombinézách jezdců BSB, MotoGP, WSBK a IDM.
   
 • Mají uvnitř všitou patentovanou kapsu, která pevně drží kolenní chránič ve správné poloze.
   
 • Pro ochranu kyčlí jsou na bocích vloženy paměťové chrániče z materiálu Viscofoam.
   
 • Veškeré chrániče jsou již v ceně kalhot!

 

Kevlarové jeans zakoupíte v našem e-shopu nebo u všech u prodejců značky.

 

 
 

Novinky

čtvrtek, 3. října 2019 - Až do 30.11.2019 můžete u 4SR využít slevu na veškerou zakázkovou výrobu! Splňte si svůj sen, a nechte si ušít závodní kombinézu, skvěle padnoucí... Více »

středa, 2. října 2019 - Připravili jsme si pro vás 70% slevu na vybraná trika v eshopu 4SR! Více »

středa, 2. října 2019 - Hledáte špičkovou, závodní kombinézu, kterou budete moct používat jak s airbagem, tak bez něj? Více »

Další novinky