Podzimní slevy u 4SR

sobota, 2. listopadu 2019

Podzimní slevy u 4SR

Podzimní slevy na motorkářské oblečení 4SR právě začaly!

Připravili jsme si pro vás výprodej motorkářských bund a mnoho modelů kevlarových jeans za zvýhodněnou cenu.
Oblíbenou, maskáčovou bundu Bomber Camo a Bomber Lady Camo nyní zakoupíte se slevou 19%, bunda je primárně určena pro jízdu na motocyklu, ale po vyjmutí chráničů je vhodná pro volný čas a běžné nošení. Navíc je každá bunda ručně probarvovaná, v celé kolekci tedy nenajdete dva totožné kousky, jen vy budete nosit jediný a jedinečný originál!

Využijte časově omezenou slevu na všechny 4SR kevlarové jeansy - pánské, dámské, dokonce i nejnovější model Club Sport nyní pořídíte o 500Kč méně. A proč chtít zrovna kevlarové jeansy od 4SR? Žádné jiné jeansy vám nenabídnou tak vysokou úroveň ochrany kolene, jako ty naše. Level 2 T+ ergonomicky tvarované chrániče, který kryjí nejen koleno, ale i holeň, umístěné v patentované kapse.

Nezapomínáme ani na milovníky sportovní jízdy, bundy TT Replica, v základu vybavené páteřovým chráničem nyní pořídíte za 6 999Kč, a to hned v několika barevných provedeních - Nitro, Volcano, Tricolor a Bloody Red.

 


     
 

Slevy jsou platné na e-shopu www.4SR.cz a u všech dealerů 4SR

 
 

Novinky

čtvrtek, 19. března 2020 - Konečně máte čas na výběr nového motooblečení? Objednejte si ho na našem e-shopu nyní, poštovné a balné je zcela zdarma! Více »

sobota, 14. března 2020 - V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a zavedením vladního opatření je prodejna AutoTechnologi na pražském Chodově od 14.3. do 24.3.... Více »

středa, 26. února 2020 - Vážení zákazníci, fanoušci, přátelé, Více »

Další novinky