Posezónní slevy začaly!

neděle, 30. září 2018

Letos jsme si pro vás připravili slevy na motocyklové oblečení 4SR až 40%

Letos jsme si pro vás připravili slevy na motocyklové oblečení 4SR až 40%!

Za zvýhodněnou cenu můžete nyní pořídit kožené, sportovní rukavice SR001 & SR001 White, i krátké rukavice Retro, Retro Black, Cafe & Cafe Latte i Scrambler Diesel a Shadow.


 

 

Oblíbenou jeansovou bundu Rowdie Denim Jacket a černou Rowdie Denim Jacket Black zakoupíte o neuvěřitelných 40% levněji, tedy za 2 999Kč, v ceně jsou samozřejmě i špičkové chrániče Safe Tech certifikované dle nejvyšší normy EN 1621-1:2012 LEVEL 2.V doprodeji najdete i perforovanou bundu Cool HD, ve které se díky kompletní perforaci budete cítit v letních vedrech stejně, jako byste jeli jen v tričku.

 

 
Po dlouhé době se ve slevě objevují i 4SR kevlarové jeansy Sport Classic II a 60's. Jeansy 4SR jsou jediné kevlarové jeansy na trhu, které mají fixaci chráničů na správném místě a splňují nejvyšší normu certifikace. Právě zmiňovanou fixaci jsme si nechali patentovat. Podívejte se na video srovnání obyčejných moto jeansů a právě těch od české značky 4SR.

 

Nezapomínáme ani na milovníky sportovní jízdy, dvoudílné kombinézy Speed, Speed Gold a všechny modely Evo II zakoupíte o 20% levněji!
 

 

Slevy jsou platné na e-shopu www.4SR.cz a u všech dealerů 4SR

 
 

Novinky

neděle, 30. prosince 2018 - Více »

pátek, 21. prosince 2018 - Pro všechny fanoušky značky 4SR a milovníky motorek jsme připravili novou kolekci triček pro volný čas. Více »

pondělí, 17. prosince 2018 - Poslední objednávky na vánoční dárky přijímáme do: Více »

Další novinky