Promítání filmu v Praze

sobota, 22. listopadu 2014

4SR & AutoTechnologi Praha - ROAD

4SR vás s hrdostí zve na promítání filmového unikátu o rodině Dunlopů ROAD, kterého se zúčastní i jeden z aktérů filmu, jezdec, který důvěřuje české značce 4SR, William Dunlop!

Místo konání: 4SR & AutoTechnologi shop, Türkova 2297/22, Praha 4

 

Závody na přírodních okruzích patří k nejnebezpečnějším motoristickým sportům vůbec. Isle of Man je jedno z mála míst, kde tento sport ještě žije. Jezdci zde dosahují rychlosti až 320 km/h na obyčejných vesnických silničkách, které jsou lemovány stromy, sloupy a kamením. Tito závodníci nasazují svůj život při každém závodu. Pro bratry Williama a Michaela je to cesta života a tradice, kterou založil jejich otec Robert a jeho bratr Joey - dva nejúspěšnější závodníci světa. Závodníci, kteří riskovali vše, aby vyhráli.

Nebezpečí je pro ně na denním pořádku a smrt je vzdálená jen zlomek vteřiny. ROAD je příběh dvou synů a bratrů, dvou generací jedné rodiny. Spojené úspěchem, spojené ztrátou, spojené cestou uvnitř sebe.

 

Program:

19:00   autogramiáda Williama Dunlopa, Jakuba Smrže, Matěje Smrže, Lukáše Peška, Míry Popova a Filipa Salače

19:30   kaskadérské vystoupení - Mirek "Sporťák" Frey & Adama Peschel; Crazy Day - ukázka jízdy v "Globusu smrti"

20:00   promítání filmu ROAD (v původním znění s českými titulky, 102min)

22:00  Crazy Day - "Globus smrti"

 

Parkování je možné na místě, prosím následujte pokynů pořadatele. Do showroomu vstupujte jednotlivě, po autogramiádě se prosím posaďte na připravená místa. Rezervace míst není možná.

Dobrovolné vstupné bude věnováno v plné výši nadačnímu fondu Psí naděje.

 
 

Novinky

neděle, 30. prosince 2018 - Více »

pátek, 21. prosince 2018 - Pro všechny fanoušky značky 4SR a milovníky motorek jsme připravili novou kolekci triček pro volný čas. Více »

pondělí, 17. prosince 2018 - Poslední objednávky na vánoční dárky přijímáme do: Více »

Další novinky