Třetí tip na dárky od 4SR

středa, 19. listopadu 2014

4SR tip na vánoční dárek pro motorkáře

Protože se nám vánoční čas velmi rychle přiblížil, přinášíme vám pár tipů na dárky- vybrat je u nás bude hračka!

Tipem č.3 , jak potěšit vaši rodinu a kamarády, jsou vkládací chrániče od 4SR. Můžete vybrat třeba hrudní chránič 4SR, který díky unikátní technologii dokáže pohltit náraz a výraznou mírou přispívá ke zvýšení bezpečnosti. Připnout ho můžete do všech závodních jednodílných kombinéz, dvoudílných kombinéz RR Edition Evo a starších modelů kombinéz RR Edition Black-white, Red '09 a SR Edition.
Pokud si ale nejste jisti, zda hrudní chránič pasuje právě do té vaší kombinézy, zavolejte nám, rádi vám poradíme! Tento hrudní chránič nosí při každém závodu Jakub Smrž, William Dunlop i James Ellison, a velmi si ho chválí!

 

Kyčelní chrániče posunou bezpečnost vašich kalhot a kombinéz na vyšší level! Výsledky testů totiž dokazují, že v !! 81% případů všech zranění na motocyklu se jedná o poranění nohou! Proč tedy trochu lépe neochránit ty své?
Tyto chrániče jsou vyrobeny z elastického a přitom houževnatého Polyuretanu. Tento materiál má paměťový efekt, díky kterému je protektor velice účinný, pohodlný a dá se libovolně tvarovat. Navíc splňují i evropskou normu EN 1621-1.

 

 

S vkládacím páteřovým chráničem zkrátka nemůžete udělat chybu. Protože víme, že nosit plnohodnotný páteřový chránič může být v mnoha situacích nepraktické, rozhodli jsme se nabídnout odpovídající řešení.

Tento chránič páteře lze jednoduše vsunout do kapsy v bundě nebo kombinéze a vaše záda mají klid. Na kafíčku pak nemusíte sundavat bundu a ještě k tomu páteřák na kšandy.

Vkládací páteřový chránič 4SR splňuje nejvyšší stupeň ochrany dle normy EN 1621-2 Level 2! Velikost je třeba zvolit stejnou jako je velikost bundy, do které má být chránič vložen.

 

 

Kdy vám zboží dorazí?

  • Pokud objednáte v pracovní den do 13h, balíček bude u vás již druhý den!
  • Cena poštovného je 99Kč, při nákupu nad 2 000Kč je zdarma!
  • Ke každé objednávce přidáme přívěšek 4SR ke klíčům jako dárek!

 

Navíc u nás vánoční dárky můžete vyměnit až do 31.1.2015

Nezapomeňte, cool věci od 4SR budou zaručeně tím nejlepším dárkem pod každým stromečkem!

 


 

 


 

 
 

Novinky

čtvrtek, 19. března 2020 - Konečně máte čas na výběr nového motooblečení? Objednejte si ho na našem e-shopu nyní, poštovné a balné je zcela zdarma! Více »

sobota, 14. března 2020 - V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a zavedením vladního opatření je prodejna AutoTechnologi na pražském Chodově od 14.3. do 13.4.... Více »

středa, 26. února 2020 - Vážení zákazníci, fanoušci, přátelé, Více »

Další novinky